| Bereik van de detector | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 0.6KV~35KV |
| Afbeelding | LCD-display |
| gewicht | 2.2 kg |
| Grootte | 220x130x88 mm |
| Het meten van waaier | 0.03mm11.3mm |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Vertoning | LCD VERTONING |
| Relosution | ±100V |
| Gastheershell | Metaal |
| Het meten van waaier | 0.03mm11.3mm |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Vertoning | LCD VERTONING |
| Relosution | ±100V |
| Gastheershell | Metaal |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 30um~1mm |
| Outputwaaier | 600-8000V |
| Gelijkstroom-Voeding | 12V |
| Gewicht | 2.2kg |
| Bereik van de detector | 0.o5mm~10mm |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 0.6KV~30KV |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Grootte | 130*88*220 mm |
| Het meten van Waaier | 0.0310.mm (het Epoxymiddel van het de Aardolieasfalt van de koolteerhoogte、) |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5-35KV |
| Vertoning | LCD |
| Consumptie | <5w |
| Gastheershell | Aluminiumdoos |
| Het meten van waaier | 0.03mm1.7mm (hd-106A) 1.4mm11.3mm (hd-106B) 0.03mm11.3mm (hd-106C) |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Vertoning | LCD vertoning, 3 cijfers |
| Relosution | ±100V |
| Gastheershell | Metaal |