| Maximumsteekproefbreedte | 70mm of 100mm |
|---|---|
| Steekproefdikte | 0,3 ~ 1 mm |
| Doornen met diameters | 2,3,4,5,6,8,10,12,13,16,19,20,25 en 32mm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Maat | 280×280×95mm (L×W×H) |
|---|---|
| Brutogewicht | 8kg |
| Grootte van de kegelas klein eind | ø3.1 |
| kop van de drijfstang | ø38 |
| Lengte | 203 mm |
| Eigenschap 1 | Groot LCD ontwerp, touch screenverrichting |
|---|---|
| Eigenschap 2 | Regelbaar het werkplatform-Geschikter |
| Eigenschap 3 | Toon het testresultaat op het geleidende substraat |
| Eigenschap 4 | Hoge Hardheidskraspen-Duurzamer |
| Eigenschap 5 | Speciaal ontwerp voor steekproefklem-Uitgerust met heerser |
| Het wrijven van frequentie | Geen secties en regelbare snelheidsfrequentie |
|---|---|
| Adjustalbe die cyclusduren wrijven | 0-9999 |
| Regelbare slaglengte | 20-99 keer/min |
| Regelbare wrijvende afstand | 10-50 mm |
| Testplatform | 350×400mm (L×W) |
| Roterende snelheid | 2-40 keer/min |
|---|---|
| maximum lading | 60 kg |
| Maximum Diameter van Product | Φ550 mm |
| Waaier van Hoogte | 0-400 mm |
| Control System | Touch screencontrole |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Het gebruiken | Kwaliteitscontrole |
|---|---|
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afwijking | ± (1~3) %H±1μm, |
| Gegevensinterface | bluetooth radio 2,0 |
| Vertoning | 2.4inches het kleurenscherm |
| Ultrasoon | echo-echo |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Het meten van Waaier | Standaardwijze: 0,031“ – 7,87“ (0.8200.0mm) Door Deklaagwijze: 0,118“ – 0,905“ (3.0mm23.0mm) |
| Productnaam | De ultrasone maat van de muurdikte |
| Gewicht | 160g |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rechts, Rp, Rv, R3z, R3y, RzJIS, Rsk, Rku, Rsm, Rmr, Rx; |
| Normen | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Vertoning | 128 x 64 OLED de vertoning van de puntmatrijs, digitale/grafische vertoning; benadruk geen perspecti |