| Detectie kanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz - 10 MHz, stapgrootte: 1 / 5 / 10 |
| Krijg bereik | Hardware Gain: 0-40 dB, min stap 0.1 dB, software Gain: 0-99 dB, min stap 0.1 dB |
| P Groot scherm | 10,4-inch kleuren-LCD |
| Frequentie nummer | dubbel |
| Voeding | 110V~220V, ingebouwde navulbare lithiumbatterij 8000MAH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20° ~ 60°C |
| Standaardsysteem | Cartesiaanse coördinaten, polaire coördinaten |
| Instrumentenafmetingen | 250 MM. x 200 MM. x 85 MM., Gewicht: 2.0KG |
| tonen | golfvorm, waarde, zo u in een oogopslag |
| Onafhankelijke Opsporingsfrequentie | 2 in totaal |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz~10 Mhz, Stap 1 Herz |
| Aanwinst | 0 dB~99 dB, Stap 0,1 dB |
| Fase | 0~359°, Stap 1 Gr., flexibele faseomwenteling |
| Intelligente het Mengen zich Eenheid | 1 in totaal |