| Afmeting | 204 x 100 x 36 (mm) |
|---|---|
| Gegevensopslag | Het kan 100.000 Dikten (100 Groepen, 1000 in Elke Groep), 500 Groepen a-Aftasten Golfvormen en 500 G |
| Batterij | 4 stuks AA-batterijen |
| Metingswijze | (1) MB-E: De Metingswijze op de Doorgangstijd wordt gebaseerd van de Aanvankelijke Echo To The First |
| Nauwkeurigheid | +/-0.001mm |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Gegevensopslag | Het kan 100.000 Dikten (100 Groepen, 1000 in Elke Groep), 500 Groepen a-Aftasten Golfvormen en 500 G |
| Nauwkeurigheid | +/-0.001mm |
| Meetbereik | 0.15mm – 1800mm |
| Afbeelding | 3.5 van de kleurentft lcd „van QVGA (320 × 240) het scherm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Testende waaier | 0,75 〜 500m/2.525mm onder deklaag |
| Modeay vertoningsmeting | 2,3-duim het kleurenscherm |
| Metingswijze | standaardmostandardwijze/Penetratiedeklaag modede/de wijze van de Penetratiedeklaag |
| kaliberbepaling | de standaardblokkaliberbepaling, correcte snelheidskaliberbepaling, correcte snelheid kan door beken |
| A/B-aftasten | Passende a-aftasten en B-aftastenvertoning |
|---|---|
| Videocamera | inbegrepen |
| Sonde | elektromagnetische ultrasone diktesonde |
| Afstandsbediening | Het afstandsbedieningsysteem om de aftastenrichting te controleren, en het kan vooraf ingestelde a |
| Principe | Elektromagnetische ultrasone EMAT |
| Vertoning | 128×64 LCD met leiden backlight |
|---|---|
| Het meten van waaier | 0.75mm~300.0mm (0.03inch~11.8-duim) |
| Correcte snelheid | 1000m/s~9999m/s (0.039~0.394in/µs |
| Vertoningsresolutie | 0.01mm of 0.1mm (lager dan 100.0mm) 0.1mm (meer dan 99.99mm) |
| Nauwkeurigheid | ± (0.5%Thickness +0,02) mm, hangt van Materialen en voorwaarden af |
| Gristal | Eén element |
|---|---|
| Resolutie | 0.001 mm |
| Materiaal | ABS |
| Productnaam | ut dikte meter |
| gewicht | 210 g, inclusief batterijen |
| werkend principe | ULTROSONIC |
|---|---|
| Het meten van waaier | 0.15mm – 1800mm |
| Correcte Snelheid | 400-19999m/s |
| Vertoning | 3.5 van de kleurentft lcd „van QVGA (320 × 240) het scherm |
| Resolutie | 0.1mm、 0.01mm、 0.001mm (0.01inch、 0.001inch、 0.0001inch) |