| Machinegewicht | 2.0kg |
|---|---|
| Sondetype | Verschil, Absoluut, DP, die Rol, Potlood, vlakte, sector, Serie Enz. omringen |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
|---|---|
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Machinegrootte | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Aanwinstenverhouding (Y | 0.1-10 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Onafhankelijke Opsporingsfrequentie | 2 in totaal |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz~10 Mhz, Stap 1 Herz |
| Aanwinst | 0 dB~99 dB, Stap 0,1 dB |
| Fase | 0~359°, Stap 1 Gr., flexibele faseomwenteling |
| Intelligente het Mengen zich Eenheid | 1 in totaal |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Opsporingskanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiegebied | 10 Herz-10 regelbare Mhz, onophoudelijk, gelijktijdige opsporing tot 2, kunnen zijn het beperkte men |
| Inspectie en het merken van nauwkeurigheid | ≤ ± 50mm |
| Aanwinstenwaaier | 0,0 ~ 99,0 onophoudelijk regelbaar dB, stap: 0,1 |
| Gemist tarief | ≤ 0%, vergissingtarief (verkeerd gekwalificeerde producten om niet-overeenkomende producten te bepal |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
|---|---|
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
| Impedantieweergavemodus | Punt, Lijn, Auto |
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Gewicht | 300g |
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Alarmoutput | Één Output van het Hardwarealarm met Triodeoc Poort |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |