| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
|---|---|
| Naam van het product | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| AC juk | 110V |
| Norm | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Macht | Elektronisch |
| Gebruik | Auto het Testen Machine |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | Bouwnijverheid |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Voeding | AC 220V en gelijkstroom-batterij |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| AC magnetiserende stroom | Perifere 0-500A onophoudelijk regelbaar, met macht-van fasecontrole Verticaal 0--1000A (1000A*6T=6 |
|---|---|
| Controlemethode | voorselectie en automatische compensatie |
| Compensatievernieuwingsfrequentie | 0.02S/time |
| Slag | 0200mm |
| Rol binnendiameter | 100mm |
| macht | Elektronische |
|---|---|
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Naam van het product | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | bouwnijverheid |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |