| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | UVlamp |
| Macht | Elektronische 220-240V |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Naam | magnetisch deeltje het testen materiaal |
|---|---|
| machtsschakelaar | AC220V 50HZ 60Hz |
| Rol diamter | om het even welke grootte |
| Demagnetization effect | Facultatief |
| Gausswaarde | 200Gs of anderen |
| Naam | magnetische deeltje het testen materiaal gespleten rol |
|---|---|
| machtsschakelaar | AC220V 50HZ 60Hz |
| Rol diamter | om het even welke grootte |
| Demagnetization effect | Facultatief |
| Gausswaarde | 300Gs of anderen |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | Witte lamp |
| Macht | 220V-240V |
| Toepassing | maakt magnetische deeltjesinspectie op de oppervlakte en het dichtbijgelegen oppervlaktetekort |
| Garantie | 12 maanden |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Ndt het Magnetische Deeltje Testen |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | Leiden |
| Macht | Elektronisch |
| gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Naam | magnetisch deeltje het testen materiaal |
|---|---|
| Magnetisch machtssysteem | Perifeer: 0-500A, Verticaal: 0-1000A |
| Controlesysteem | Intelligente closed-loop controle |
| Het verrichtingsscherm | Touch screen |
| machtsschakelaar | AC380V±10% 50HZ 40KVA (onmiddellijke 5S), vijf-draad systeem in drie stadia |