| reeks | 0℃-1200℃ |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0.3℃ |
| Resolutie | 0.1℃ |
| Sondetype | K type |
| kanaal | 6 |
| Het scherm | de interface van het 8 duimtouche screen |
|---|---|
| Autotorentje | indenter en de objectieve lens schakelen automatisch aan elkaar over |
| Geheugen | bespaard op EXCEL-formaat op USB-schijf |
| Testkracht | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Voldoe aan norm | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Vervoercontrole | Automatisch (lading/het steunen van lading /unloading) |
| testende waaier | 1.0Kgf (9.8N)、 3.0Kgf (29.4N)、 5.0Kgf (49.0N)、 10Kgf (98.0N) |
| Afmeting | 520×190×650mm |
| Gewicht | GW: 60KGs, NW: 40KGs |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Gegevensopslag | Het kan 100.000 Dikten (100 Groepen, 1000 in Elke Groep), 500 Groepen a-Aftasten Golfvormen en 500 G |
| Nauwkeurigheid | +/-0.001mm |
| Meetbereik | 0.15mm – 1800mm |
| Afbeelding | 3.5 van de kleurentft lcd „van QVGA (320 × 240) het scherm |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60Khz |
| het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepengegevens |
| Het meten van waaier | HRA 22-88; |
|---|---|
| Gewicht | 0.3KG |
| Afmetingen | 60X10 |
| Hardheidsschaal | HRA, HBW, HV, U, HLD, HLG |
| Garantie | 12 maanden |
| Nauwkeurigheid | +/-0.001mm |
|---|---|
| Vertoning | 3.5 van de kleurentft lcd „van QVGA (320 × 240) het scherm |
| Interface | USB |
| Het werk Temperatuur | -10°C aan +50°C |
| Correcte snelheidswaaier | 400-19999m/s |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
|---|---|
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |