| Het wrijven van frequentie | Geen secties en regelbare snelheidsfrequentie |
|---|---|
| Adjustalbe die cyclusduren wrijven | 0-9999 |
| Regelbare slaglengte | 20-99 keer/min |
| Regelbare wrijvende afstand | 10-50 mm |
| Testplatform | 350×400mm (L×W) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepen |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Gristal | Eén element |
|---|---|
| Resolutie | 0.001mm |
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | ultrasone diktemaat |
| Gewicht | 210 g, inclusief batterijen |
| Het meten van Waaier | 0 - 6500μm (0 - 0,25“) |
|---|---|
| Eenheid | metrisch/keizer |
| Resolutie | 0.001mm (0,00005“) |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| model | Hap-2X |
|---|---|
| Schijfdiameter | 254MM |
| spanning | 220V, 50/60Hz |
| macht | 0.55Kw |
| Snelheid | 0-1000 R/min |
| model | Hap-2000 |
|---|---|
| Schijfdiameter | 250mm |
| spanning | 220V |
| macht | 550w |
| Snelheid | 60-1000r/min |
| Maximumverspreidingsvolume | 10l |
|---|---|
| Maximumsnelheid | 9000 t/min |
| Electromotor | De motorgoedkeuring van de frequentiemodulatie |
| Opheffend systeem | Hand of automatische lift |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Minimumtemperatuur | Omringende +5ºC |
|---|---|
| Maximumtemperatuur | +150ºC |
| Temperatuur-nauwkeurigheid | 1ºC |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Voeding | 110V~220V, ingebouwde navulbare lithiumbatterij 8000MAH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20° ~ 60°C |
| Standaardsysteem | Cartesiaanse coördinaten, polaire coördinaten |
| Instrumentenafmetingen | 250 MM. x 200 MM. x 85 MM., Gewicht: 2.0KG |
| tonen | golfvorm, waarde, zo u in een oogopslag |