| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van Waaier | 6.9-110%IACS (4 64MS/m) |
| L*B*H | 180*80*35 mm |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afwijking | ± (1~3) %H±1μm, |
| Gegevensinterface | bluetooth radio 2,0 |
| Vertoning | 2.4inches het kleurenscherm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Vertoning | LCD |
| Waardevertoning | gemiddelde waarde, maximum waarde, min waarde, standaarddeviatiewaarde |
| Gegevensgeheugen | 10 groepen, 500 datas totaal |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Afwijking | ± (1~3) %H±1μm, |
| Gegevensinterface | bluetooth radio 2,0 |
| Vertoning | 2.4inches het kleurenscherm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |