| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Gewicht | 300g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Het meten van Waaier | 6.9%IACS-110%IACS (4.0MS/m64MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60Khz |
| het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepengegevens |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepen |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz voor de norm van de luchtvaartindustrie, 500KHz voor het ontdekken van bladmetaal |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Gewicht | 260g |