| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60Khz |
| het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepengegevens |
| Detectie kanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz - 10 MHz, stapgrootte: 1 / 5 / 10 |
| Krijg bereik | Hardware Gain: 0-40 dB, min stap 0.1 dB, software Gain: 0-99 dB, min stap 0.1 dB |
| P Groot scherm | 10,4-inch kleuren-LCD |
| Frequentie nummer | dubbel |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Gewicht | 260g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Het meten van Waaier | 6.9%IACS-110%IACS (4.0MS/m64MS/m) |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Auto, luchtvaartdelen, geautomatiseerde testende lijn aanpassing, laboratoriumonderzoek, enz. die te |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Gewicht | 300g |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Kernenergie, aardolie, chemisch product, metallurgie, het universitaire onderwijs, autodelen, automa |
| Voeding | 110V~220V, ingebouwde navulbare lithiumbatterij 8000MAH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20° ~ 60°C |
| Standaardsysteem | Cartesiaanse coördinaten, polaire coördinaten |
| Instrumentenafmetingen | 250 MM. x 200 MM. x 85 MM., Gewicht: 2.0KG |
| tonen | golfvorm, waarde, zo u in een oogopslag |