| Machinegewicht | 2.0kg |
|---|---|
| Sondetype | Verschil, Absoluut, DP, die Rol, Potlood, vlakte, sector, Serie Enz. omringen |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
|---|---|
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
| Impedantieweergavemodus | Punt, Lijn, Auto |
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Frequentie | 2 frequenties per Kanaal met 64Hz-5MHz voor ECT, 5Hz-5KHz voor RFT |
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Delicaat gewin | van 0dB tot 48dB in stappen van 0,5dB |
|---|---|
| Frequentie | 2 onafhankelijk-verkiesbare frequenties |
| Kanaal | onafhankelijk kanaal 2 |
| Batterij | Laag stroomverbruik, continue werktijd tot meer dan 10 uur |
| Productnaam | Wervelstroomdetector |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van Waaier | 6.9-110%IACS (4 64MS/m) |
| L*B*H | 180*80*35 mm |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Productnaam | Eddy Current Testing Equipment |
| Het schermvertoning | Strookgrafiek in real time, impedantievliegtuig, de Vertoning van het buisblad |
| Frequentie | 2 frequenties per Kanaal met 64Hz-5MHz voor ECT, 5Hz-5KHz voor RFT |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepen |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz voor de norm van de luchtvaartindustrie, 500KHz voor het ontdekken van bladmetaal |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |