| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Alarmoutput | Één Output van het Hardwarealarm met Triodeoc Poort |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
| Machinegewicht | 2.0kg |
|---|---|
| Sondetype | Verschil, Absoluut, DP, die Rol, Potlood, vlakte, sector, Serie Enz. omringen |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Opsporingskanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiegebied | 10 Herz-10 regelbare Mhz, onophoudelijk, gelijktijdige opsporing tot 2, kunnen zijn het beperkte men |
| Inspectie en het merken van nauwkeurigheid | ≤ ± 50mm |
| Aanwinstenwaaier | 0,0 ~ 99,0 onophoudelijk regelbaar dB, stap: 0,1 |
| Gemist tarief | ≤ 0%, vergissingtarief (verkeerd gekwalificeerde producten om niet-overeenkomende producten te bepal |
| Opsporingskanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiegebied | 10 Herz-10 regelbare Mhz, onophoudelijk, gelijktijdige opsporing tot 2, kunnen zijn het beperkte men |
| Inspectie en het merken van nauwkeurigheid | ≤ ± 50mm |
| Aanwinstenwaaier | 0,0 ~ 99,0 onophoudelijk regelbaar dB, stap: 0,1 |
| Gemist tarief | ≤ 0%, vergissingtarief (verkeerd gekwalificeerde producten om niet-overeenkomende producten te bepal |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | Aluminium 7075, koolstofstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Norm | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Naam van het product | hardheidsmeter |
|---|---|
| Hardheidsschaal | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standaardeffectapparaat | Effectapparaat van Type D |
| Gegevensgeheugen | 500 groepenmax. (met betrekking tot effecttijden 32~1) |
| Het grote Scherm | puntmatrijs LCD, 128*64-punten |
| Principe | magnetische inductie (f) en wervelstroom (n) |
|---|---|
| Metingswijze | Enig en ononderbroken |
| USB-output | Facultatief |
| Bluetooth | Facultatief |
| Verpakking Details | standaard export pakket |