| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| Werkende Temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Kanaal | 2 kanalen |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60Khz |
| het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepengegevens |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
|---|---|
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Opsporingskanaal | 1-4 (scalable zoals nodig) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz ~ 12 Regelbare Mhz, onophoudelijk, 2-4 Onafhankelijke Verkiesbare Frequentie, Veelvoudige het |
| Regelbare Opsporingswaaier | De maximummeting: 10 ~ 10000, Stap 1 |
| Aanwinstenwaaier | onophoudelijk Regelbare 0.0dB ~ 99.0dB, Stap: 0.1dB |
| Gemist tarief | ≤ 0%, Fout-positieftarief (verkeerd als Gekwalificeerd Niet-overeenkomend Product wordt beoordeeld) |
| Normen | JB/T 10658 en EN1711 |
|---|---|
| Batterij | de batterijen van het lithiumpolymeer, de ononderbroken werktijd van 5.5hours |
| Frequentiebereik | van 64Hz aan regelbaar 5MHz, |
| Aanwinstenwaaier | 0~90 regelbaar dB, in stap van 0.5 dB |
| Faseomwenteling | 0~360, regelbaar in stap van 1 |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz voor de norm van de luchtvaartindustrie, 500KHz voor het ontdekken van bladmetaal |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Kernenergie, aardolie, chemisch product, metallurgie, het universitaire onderwijs, autodelen, automa |