| Maximummaatregel | 7000-118000 cd/㎡ |
|---|---|
| Waarneembare zwartheid | 2.9-5.0D |
| Het verduisteren Wijze | Gebruik van het stepless ononderbroken verduisteren |
| Het lichtbronleven | ≧100000 uren |
| Kleurtemperatuur | 9000K hierboven, filter blauwe lichtbron, kan oogmoeheid verminderen |
| Maximumhelderheid | 205000cd/㎡ |
|---|---|
| Lichtbron | LED lichtbron |
| Waarneembare zwartheid | 5.0D |
| Het verduisteren Wijze | Het niet-polaire ononderbroken verduisteren |
| Het lichtbronleven | ≧10000 uren |
| Maximumhelderheid | 161,000Cd/㎡ (500000LUX) |
|---|---|
| lichtbron | LEIDENE lichtbron |
| Waarneembare zwartheid | 5.0D |
| Het verduisteren wijze | Het niet-polaire ononderbroken verduisteren |
| Het lichtbronleven | ≧10000 uren |
| Filmgrootte | 80×300mm, 80×360mm, 354×430mm |
|---|---|
| Ontwikkelingstijd | 1-6 minuten (plaatsende waaier) |
| Tankvolume | ontwikkelt 7,5 gallons, die 7,5 gallons bevestigen, die 13 gallons wassen |
| Wasvermogen | 80×360mm de film kan 260 bladen per uur ontwikkelen (ontwikkelingstijd: 2 minuten) |
| Ontwikkelingstemperatuur | kan van 20 tot 40 graden worden aangepast |
| Maximumhelderheid | Grote window>176000cd/m2, het hoogtepunt window>600000cd/m2 |
|---|---|
| Lichtbron | LEIDENE van Cree Highlight SMD lichtbron |
| Waarneembare zwartheid | 5.0D |
| Het verduisteren Wijze | Capacitieve aanrakingsdimmer |
| Kijkershoek | regelbare hoek |
| Helderheid | 180.000 cd/m2 |
|---|---|
| Venstergrootte | 200x60mm |
| Grootte | 470×120×70 mm |
| Gewicht | 1.5KGS |
| Voltage | 220 VAC +/- 20% 50~60HZ |
| Afmetingen (W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Venstergrootte | 360×430mm (14x17inch) |
| lampbron | geleide kleur |
| Voeding | ≥200W |
| duisternis | 2.9-5.0D |
| Afmetingen (W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Venstergrootte | 300×70mm |
| lampbron | geleide kleur |
| Voeding | 200W |
| duisternis | 2.9-3.5D |
| Ter plaatse | Draagbare digitale weergaveinspectie ter plaatse |
|---|---|
| A/D omzetting | hoog dynamisch bereik met 16 bits |
| Resolutie | 120μm pixel, hoge resolutie 4.0lp/mm |
| Beeldvenster | 25cmX30cm |
| Scintillator | CsI: Ti of GOS |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |