| De grootte van de film | 8 x 10 cm aan 43 cm breed |
|---|---|
| De lopende tijd | 7 minuten aan 23 minuten |
| Inhamsnelheid | 322~92 mm/min |
| Volume (snak * breedte * hoogte) | 100 x 70 x 64 cm (met inbegrip van stent 106 cm) |
| Gewicht | 85 kg (tank zonder vloeistof) 115 kg (dat met water wordt gevuld) |
| Verticale lineariteitsfout | ≤3 % |
|---|---|
| Verzwakker fout | Elke 12 ±1dB |
| Dynamisch bereik | ≥32 decibel |
| Elektrisch geluidsniveau | ≤10 (frequentieband: 1~5MHz)% |
| Foutdetectie gevoeligheidsmarge | ≥65 (2.5Z20N sonde) dB |
| Efficiënt weergavegebied van detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Pixelmatrijs | 1280×1024 |
| Ray-energie (statische KV waarde) | 40~300kv |
| Ontvangen straalenergyion | 320kV |
| Ononderbroken Werktijden | meer dan 10 uren |