| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Naam van het product | hardheidsmeter |
|---|---|
| Hardheidsschaal | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standaardeffectapparaat | Effectapparaat van Type D |
| Gegevensgeheugen | 500 groepenmax. (met betrekking tot effecttijden 32~1) |
| Het grote Scherm | puntmatrijs LCD, 128*64-punten |
| Het scherm | de interface van het 8 duimtouche screen |
|---|---|
| Autotorentje | indenter en de objectieve lens schakelen automatisch aan elkaar over |
| 3) Opheffend mechanisme | Optisch dwarsspoor |
| Testkracht | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Voldoe aan norm | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Het digitale Scherm | scherm van de aanraking |
|---|---|
| geavanceerde technologie | Het autotorentje, specimenatuto heft, inkepings autopers op |
| Beeld van inkeping | zal automatisch worden geconcentreerd |
| Brinellschaal | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/125 HBW5/750 HBW10/100、 |
| Maximum Hoogte van Specimen | 200mm (Toegevoegd hoogtetype: 400mm voor speciaal het maken) |
| Indenter aan muurafstand | 135 mm |
|---|---|
| Testmaximum heigh | 160mm |
| Vormgrootte | 250×550×650mm |
| De tijd van de krachtduur | (5-60) s |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatische |
| Testparameter | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf en 62.5kgf |
|---|---|
| Diameter van Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Het meten van Waaier | 3.18HBW~658HBW |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Testparameter | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf en 62.5kgf |
|---|---|
| Diameter van Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Het meten van Waaier | 3.18HBW~658HBW |
| software | Softwareupdate vrij |
| omzetting | Zet testresultaat in andere schalen, zoals HRC, HRB, HRA, HV, σb om |
| Materiaal | Rockwell-hardheid voor metaal en kunststof |
|---|---|
| Krachtschakelaar | De automatische schakelaar van de testkracht |
| standaard | ISO 6508-2, ASTM E18, EN ISO6508-2, GB/T230.2 VAN BS. |
| De lading blijft stilstaan duur | 2~50s, kan worden geplaatst |
| gegevensstatistieken | Avg., Max., Min., S, beschikbaar R |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Max Height van Specimen | 180mm |
|---|---|
| Afstand van Indenter uit Te ommuren | 160mm |
| De Waaier van de hardheidstest | 5HV~5900HV |
| Methode van Toegepaste Testkracht | Laad en maak automatisch Testkracht leeg |
| Algemene Afmeting | 560*260*670mm |