| Indenter aan muurafstand | 200mm |
|---|---|
| Testmaximum heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Meetapparaatgrootte | 560*260*800mm |
| Hardheidsschaal | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatisch |
| kleur | witte |
|---|---|
| Testende waaier | (8~650) HBW |
| Maximum Hoogte van speciment | 225mm |
| Voeding en Voltage | AC220/100V/50-60Hz |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Test maximumhoogte | 160mm |
|---|---|
| Indenter aan muurafstand | 135 mm |
| Vormgrootte | 250×550×650mm |
| De tijd van de krachtduur | (5-60) s |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatische |
| Het digitale Scherm | Touch screen |
|---|---|
| Geavanceerde Technologie | Autotorentje, closed-loop drukcontrole, automatische lading, automatische lading; |
| De brede waaier van de krachtmeting | van 62,5 tot 3000 kg |
| De fout van de baldiameter van minder dan | +/- 1 micron |
| USB-interface | U de schijf, blinkt dossier uit |
| Systeem | Innovatieve closed-loop technologie |
|---|---|
| Normen | ASTM E-10 ISO6506 |
| tonen | LCD |
| Maximum meetbare hoogte | 230 mm |
| Maximum meetbare diepte | 140 mm |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Testende waaier | (8~650) HBW |
| kleur | witte |
| tonen | LCD |
| Gewicht | 160kg (Brutogewicht) 130kg (Netto Gewicht) |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Maximum Hoogte van Specimen | 160mm |
|---|---|
| Afstand tussen Indenter uit Te ommuren | 135 mm |
| De Waaier van de hardheidstest | 8HV~2900HV |
| Methode van Toegepaste Testkracht | Laad en maak automatisch Testkracht leeg |
| Blijf stilstaan tijd | 0~60s (1 tweede als eenheid, facultatieve sleutel binnen) |
| Laad voor | 98.07N (10kg) |
|---|---|
| Belasting | 98.07N (10kg) ~1839N (187.5kg) |
| Brinelllading | 31.25kgf (306.5N)、 62.5kgf (612.9N)、 187.5kgf (1839N) |
| Brinellschaal | HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW5/62.5 |
| Diamantindenter | Indenter、 van diamantrockwell indenter van Diamantvickers |