| Indenter aan muurafstand | 200mm |
|---|---|
| Testmaximum heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Vormgrootte | 560*260*800mm |
| Hardheidsschaal | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatisch |
| Brinellschalen | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/62.5 HBW5/125 HBW5/250 HBW5/750 HBW10/100 HBW10/250 HBW10/500 HBW10/10 |
|---|---|
| Testkracht | 62.5Kgf (612.9N) 100Kgf (980.7N) 125Kgf (1226N) 187.5Kgf (1839N) 250Kgf (2452N) 500Kgf (4903N) 750Kg |
| Normen | BSEN 6506, ISO 6506, ASTM E10, GB/T231 |
| Hardheidsresolutie | 0.1HBW |
| Testende waaier | 3.18-653HBW |
| Testkracht | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
|---|---|
| Normen | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Metingsresolutie | 0.01mm |
| De output van de gegevensvertoning | 8 „de lezing van de touch screenvertoning, kan 20 testresultaten opslaan, usb aandrijving, facultati |
| Testende Waaier | 8~2900HV |
| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| Tweelingrockwell | Regelmatig Rockwell & de Oppervlakkige hardheid van Rockwell |
| Totale testkracht | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Schalen | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Tesingslading | De testkracht wordt verstrekt door ladingscel en de gesloten eenheid van de lijncontrole |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Principe | Ultrasoon |
| Norm | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Kaliberbepaling | Slefkaliberbepaling |
| Geheugen | Om 1000 groepen het meten van gegevens en 20 groepen kaliberbepalingsgegevens te redden |
| Maximumtestkracht | 250kgf |
|---|---|
| De resolutie van de testlading | 0.1kgf en programmeerbaar |
| Minimumopsporingsresolutie | 0.2um |
| Objectieve Vergroting | 70X, 140X |
| De tijd van de testkracht | 1-99 seconden |
| Het digitale Scherm | Touch screen |
|---|---|
| Geavanceerde Technologie | Autotorentje, closed-loop drukcontrole, automatische lading, automatische lading; |
| De brede waaier van de krachtmeting | van 62,5 tot 3000 kg |
| De resolutie van de inkepingsmeting | 1 micron |
| De fout van de baldiameter van minder dan | +/- 1 micron |
| Het scherm | de interface van het 8 duimtouche screen |
|---|---|
| Autotorentje | indenter en de objectieve lens schakelen automatisch aan elkaar over |
| Geheugen | bespaard op EXCEL-formaat op USB-schijf |
| Testkracht | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Voldoe aan norm | GB/T4340.2, ASTM E92 |