| Gebruik | Ruwheidstester |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | <10> |
| Resolutie | Ra: 0.05-10.00um/1.000-400.0uinch Rz: 0.020-100.0um/0.780-4000uinch |
| tonen | 4 digitale 10mm LCD |
| Naam van het product | Ruwheidstester |
| Slaglengte | 015mm, nauwkeurigheid: ±0.01mm |
|---|---|
| Indenter snelheid | 0.02-0.4mm/s, nauwkeurigheid: ±0.5mm |
| Controle | Automatische |
| camera | Kleurrijke CCD |
| Lichtbron | LED lichtbron |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Vertoningstype | 2.4QVGA (320×240) het ware kleurenoled scherm, contrast10000:1 |
|---|---|
| Werkend Principe | Keurt enig vertragingssonde ultrasoon het meten principe goed |
| Het meten van Waaier | 0.2mm tot 25.4mm (0,007874“ aan 1,00“) |
| Het meten van Resolutie | Verkiesbare 0.001mm, 0.01mm of 0.1mm (verkiesbare 0,0001, 0,001“, 0,01“) |
| machtsvereisten | 2 aa-groottebatterijen |
| Test bereik | 0-100 Ha |
|---|---|
| Beschikbare Testwaaier | 10-90 Ha |
| Dimensie | 115x60x25mm |
| Uiteindedimensie | 0.79mm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Het tarief van de metingsupdate | 4 Herz |
|---|---|
| Minimumwaardeaftasten (min vangen wijze) | vang de minimumwaarde tijdens de meting |
| tonen | 128X64 pixel LCD met backlight |
| Tolerantie | +/0.05 mm in staal |
| Snelheidswaaier | 1000-9999 m/s |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Standaardwijze | 0,8 mm-- 300,0 mm |
|---|---|
| Door deklaagwijze | 2,5 mm – 18,0 mm |
| Resolutie | 0.01mm |
| Geheugen | 500 datas in 5 groepen, geheugen verliest niet na weg het aandrijven |
| Geluidssnelheid | 1000-9999m/s |