| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Productnaam | Eddy Current Testing Equipment |
| Het schermvertoning | Strookgrafiek in real time, impedantievliegtuig, de Vertoning van het buisblad |
| Frequentie | 2 frequenties per Kanaal met 64Hz-5MHz voor ECT, 5Hz-5KHz voor RFT |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Schermweergave | Strookgrafiek in real time, impedantievliegtuig, de Vertoning van het buisblad |
| Stroomvoorziening | 100-240V 50/60Hz |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Frequentie | 2 frequenties per Kanaal met 64Hz-5MHz voor ECT, 5Hz-5KHz voor RFT |
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Detectie kanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz - 10 MHz, stapgrootte: 1 / 5 / 10 |
| Krijg bereik | Hardware Gain: 0-40 dB, min stap 0.1 dB, software Gain: 0-99 dB, min stap 0.1 dB |
| P Groot scherm | 10,4-inch kleuren-LCD |
| Frequentie nummer | dubbel |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*90*40 mm |
| Het meten van Waaier | 6.9%IACS-110%IACS (4.0MS/m64MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Gewicht | 260g |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Auto, luchtvaartdelen, geautomatiseerde testende lijn aanpassing, laboratoriumonderzoek, enz. die te |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Geheugen | 4000 groepen |