| kleur | Black |
|---|---|
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| output | 150-300KV |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 2.5x2.5 |
| Maximum penetratie | 50 mm |
| Materiaal | Staal |
| output | 100-250KV |
|---|---|
| Input | 2.5KW |
| Nadrukvlek | 2.0x2.0 |
| Maximum penetratie | 40mm |
| Materiaal | Staal |
| Pakket | Vacuümverpakking |
|---|---|
| GROOTTE | 80x300,70x300,100x40,100x200mm enz. |
| Elke doos | 100PCS |
| Gemiddelde gradiënt | 5.2 |
| Gevoeligheid | 10-12 |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Kernenergie, aardolie, chemisch product, metallurgie, het universitaire onderwijs, autodelen, automa |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 30um~1mm |
| Outputwaaier | 600-8000V |
| Gelijkstroom-Voeding | 12V |
| Gewicht | 2.2kg |
| Het meten van Waaier | 0.0310.mm (het Epoxymiddel van het de Aardolieasfalt van de koolteerhoogte、) |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5-35KV |
| Vertoning | LCD |
| Consumptie | <5w |
| Gastheershell | Aluminiumdoos |
| Bereik van de detector | 0.o5mm~10mm |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 0.6KV~30KV |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Grootte | 130*88*220 mm |
| Frequentiegebied | 12.5KHz aan 250KHz |
|---|---|
| Geheugen | Ingebouwd: de FLITS van 16G RAM+4GB; Maximum SD-geheugenkaart (aan 32G); Extern: USB-station |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | de industriële test van het metaalgebrek |
| Gebruik | Gebrekopsporing |
| Detector | (Gecompenseerde) geigerteller |
|---|---|
| Metingswaaier | cumulatief dosisequivalent: PK (10) 0.0μsv-9999msv |
| Dosis gelijkwaardig tarief | PK (10) 0.1μSv/h-100mSv/h |
| Relatieve fout | <±15% (137Cs) (10uSv/h-50msv/h) |
| Energiereactie | 50KeV-1.3MeV, fout van 30% |