| Output | 130-250KV |
|---|---|
| Input | 2.5KW |
| Nadrukvlek | 1.0*1.0 |
| Maximum penetratie | 40mm |
| Materiaal | staal |
| Materiaal | DT4A elektromagnetische zuivere ijzerplaat |
|---|---|
| Kleur | De metaaloppervlakte stelt etc. voor helder zilver, geen rust.no-kras, geen corrosie |
| Planeness | Zet het teststuk op naakte raad, is parallel de ruwheidsra van de oppervlakte van completely.no wrin |
| lengte van teststuk | 0.79inch×0.79inch |
| gemiddelde dikte van teststuk | cx4-230 is 0.002inch |
| Het perifere magnetiseren huidig (a) | (AC) 0-4000A (RMS) onophoudelijk regelbaar met macht van fasecontrole; (HWDC) 0-4000A (2X-Gemiddelde |
|---|---|
| Longitudinaal gemagnetiseerd magnetische stroompotentieel (AT) | (AC) 0-18000AT (RMS) Onophoudelijk regelbaar, met macht van fasecontrole; (HWDC) 0-18000AT (2X-Gemid |
| Facultatieve rol binnen diameter (mm) | 400mm diameter |
| Klemmanier | Pedaal |
| Hoofdeenheid | Afzonderlijk type (het elektrocontrolekabinet is gescheiden van de gastheer) |
| Materiaal | DT4A elektromagnetische puur ijzeren plaat |
|---|---|
| Kleur | Metalen oppervlak presenteert helder zilver, geen roest, geen krassen, geen corrosie enzovoort |
| Vlakheid | Plaats het teststuk op een kaal bord, parallel volledig. Geen rimpel. Geen burts. De ruwheid van het |
| Fout diepte | 30% Shim-dikte, 0,004 "dik |
| diameter van het symbool | 0,235 inch |
| Gammadetector | Het kristal van de CsIfonkeling + photomultiplier in vaste toestand |
|---|---|
| Vertoning | LCD Vertoning |
| Gevoeligheid | 1µSv/h≥70CPS |
| Metingswaaier | dosistarief: 0,01 ~ 1000.00µSv/h |
| Cumulatieve dosis | 0.00µSv aan 99999µSv |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Toepassing | Meting van lichtbronnen en stralingssystemen, transmissiemetingen, UVstralingsveiligheid |
| De waaier van de verlichtingsmeting | (0,1 ~ 199.9×103) lx |
| Ultraviolette golflengtewaaier en piekgolflengte | lambda P (315 ~ 400) NM, lambda P = 365nm |
| De irradiance metingswaaier | muw /cm2 (0,1 ~ 199.9×103) |