| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 240KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| L*B*H | 180*80*30 mm |
| Gewicht | 260g |
| Materiaal | Aluminium 7075, koolstofstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Norm | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Naam van het product | Handbediende het Onderzoeksmeter van het Stralingsneutron |
|---|---|
| Neutronenenergie | 0.01μSv/h~100mSv/h |
| Het supplement van de systeemmacht | GELIJKSTROOM 6V~24V |
| Testend Ray-type | N |
| Detector bevestigend type | /Ingebouwde muur die behandelen |
| Het meten van Waaier | 0.0310.mm (het Epoxymiddel van het de Aardolieasfalt van de koolteerhoogte、) |
|---|---|
| Outputvoltage | 0.5-35KV |
| Vertoning | LCD |
| Consumptie | <5w |
| Gastheershell | Aluminiumdoos |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Toepassing | Meting van lichtbronnen en stralingssystemen, transmissiemetingen, UVstralingsveiligheid |
| Uv-365 Sonde | λ: (320~400) NM; λP=365nm |
| Uv-420 sonde | λ: (375~475) NM; λP=420nm |
| Het meten van waaier | (0.1~199.9×103) Parasitisch licht μW/cm2: UV365: minder dan 0,02% UV420: minder dan 0, |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| gevoeligheid | meer dan 0.8cpm/(Bq M3) |
|---|---|
| Achtergrond | minder dan 0.4cpm/(Bq M3) |
| Meetbereik | het luchtradon is (10~100000) Bq/M3 |
| Voeding | De ionen navulbare batterij van Li/AC voeding |
| Verpakking Details | in doos |
| Frequentiegebied | 12.5KHz aan 10MKHz |
|---|---|
| Contactomvormer | diverse elementengrootte |
| Beschermde gezichtsomvormer | met film of schoenen |
| Dubbele elementenomvormer | Dubbel element |
| De contouren aangegeven van wig | HULPcid AOD KABELJAUW |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| kleur | Zilver |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Materiaal | zinklegering |
|---|---|
| Hoek | 0-90degres |
| Schakelaar | Lemo 00 Lemo 01 BNC-Microdot |
| frequentie | 0.5Mhz-10MHz |
| Verpakking Details | standaard export pakket |