| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rechts, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk |
| Normen | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Vertoning | 3,5 duim kleurt grafisch TFT-touch screen |
| Batterij | Ingebouwde lithium ionen navulbare batterij en een het laden controlekring, hoge capaciteit |
| Meetbereik | 0-100HA (HD) |
|---|---|
| Metingsafwijking | <1%H |
| Resolutie | 0.1 |
| Exploitatievoorwaarden | 0℃ aan 40℃ |
| Getoonde parameters | Hardheidsresultaat, Gemiddelde Waarde, Max. Waarde |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rechts, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk |
| Normen | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| vertoning | 3,5 duim kleurt grafisch TFT-touch screen |
| Batterij | Ingebouwde lithium ionen navulbare batterij en een het laden controlekring, hoge capaciteit |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rechts, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk |
| Normen | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| vertoning | 3,5 duim kleurt grafisch TFT-touch screen |
| Capaciteit | 0~100 HD |
|---|---|
| Beschikbare Testwaaier | 20~90 HD |
| Uiteindeslag | 0~2.5 mm |
| Lijn | 2.5mm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Kusttype | DOEN |
|---|---|
| Metingswaaier | 0-100H |
| Afmeting | 162x65x38mm |
| Gewicht | 173g |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rechts, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk |
| Normen | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Vertoning | 3,5 duim kleurt grafisch TFT-touch screen |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz, 120KHz |
| Het vertoningsscherm | 240X320 pixel TFT LCD |
| Het meten van waaier | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Onderscheidend tarief | Geleidingsvermogen: 0,01% IACS (MS/m) |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz voor de norm van de luchtvaartindustrie, 500KHz voor het ontdekken van bladmetaal |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Malend wiel (12.7mm, gat) | 150mm Uiterst dunne scherpe schijf |
|---|---|
| Snelheidswaaier | 200-1500 r/min |
| Ingangsspanning | enige fase 220V, 50/60Hz |
| Motormacht | 125W |
| Algemene afmeting | 405Lx 405W x 330H mm |