| Testwaaier | 0-100 Ha |
|---|---|
| Beschikbare testwaaier | 10-90 Ha |
| Slag | 2,5 mm |
| Uiteindedimensie | 0,79 mm |
| Productnaam | Durometer Kust A |
| Testparameter | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf en 62.5kgf |
|---|---|
| Diameter van Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Het meten van Waaier | 3.18HBW~658HBW |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Meetbereik | 0-100HC |
|---|---|
| Metingsafwijking | <1%H |
| Resolutie | 0.1 |
| Exploitatievoorwaarden | 0℃ aan 40℃ |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Meetbereik | 0-100HD |
|---|---|
| Metingsafwijking | <1%H |
| Resolutie | 0,1 Eenheden |
| Autoschakelaar | Van |
| Tolerantie | ± 0,5 bij „100“ en -0 +1 bij „0“ |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Aanwijzing van Hardheidswaarde | Dial |
|---|---|
| Maximum Hoogte van Specimen | 175mm |
| Normen | GB7407 JJG884 |
| Testkracht | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Maat | 520*240*700mm |
| standaard | Het potloodtest van GB/van T 26704-2011 |
|---|---|
| Testkracht | 0.245, 0.49, 0.98, 1.96, 2.94, 4.98 |
| De waaier van de hardheidstest (HK) | 40-700 |
| Indenter en lensconvertors | Automatische |
| Maat | 405*290*480mm |
| Maximumtestkracht | 250kgf |
|---|---|
| De resolutie van de testlading | 0.1kgf en programmeerbaar |
| Minimumopsporingsresolutie | 0.2um |
| Objectieve Vergroting | 70X, 140X |
| De tijd van de testkracht | 1-99 seconden |
| Het meten van waaier | HRA 22-88; |
|---|---|
| Gewicht | 0.3KG |
| Afmetingen | 60X10 |
| Hardheidsschaal | HRA, HBW, HV, U, HLD, HLG |
| Garantie | 12 maanden |
| Testende parameters | Snelheid |
|---|---|
| Testende waaier | Snelheid: 0.1mm/s-199.9 mm/s (RMS) |
| Nauwkeurigheid | ±5% ± 2digits |
| Vertoning | 3 1/2 cijfers LCD |
| Voeding | twee knoopbatterijen (LR44 of SR44) |