| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| model | Hap-1 |
|---|---|
| Schijfdiameter | 220mm |
| spanning | 380V, 50Hz |
| macht | 0.40kW |
| Snelheid | 50-1400 r/min |
| model | Hap-2CX |
|---|---|
| Schijfdiameter | 230mm |
| spanning | 220V |
| macht | 350w |
| Snelheid | 0-1400r/min |
| Materiaal | Rubber, koper |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Schakelaar | LEMO en speld 3 |
| GEWICHT | 300g |
| Lengte | 1.5m |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Normen | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Gemiddelde | Met gemiddelde bereken functie |
| PIEK | De piekfunctie van de waardestorting |
| Alarm | De functie van het onder-voltagealarm |
| Getoonde parameters | hardheidsresultaat, gemiddelde waarde, max. waarde |
|---|---|
| Metingswaaier | 0-100HA |
| Metingsafwijking | <1%H |
| Exploitatievoorwaarden | 0℃ aan 40℃ |
| Productnaam | Kust een Durometer Meetapparaat van de Schaal Digitaal Hardheid |
| Naam van het product | hardheidsmeter |
|---|---|
| Hardheidsschaal | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
| Het meten van richting | 360 ° |
| Gegevensgeheugen | 600 maximum groepen |
| Het grote Scherm | 128*64 puntmatrijs LCD |
| Metingswaaier | 0-100H |
|---|---|
| Metingsafwijking | <1%H |
| Resolutie | 0,1 |
| De auto schakelt uit | JA |
| Voeding | 4x1.5V AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTEN (um-4) batterij |
| Normen | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Getoonde parameters | hardheidsresultaat, gemiddelde waarde, max. waarde |
| Exploitatievoorwaarden | 0℃ aan 40℃ |
| Voeding | 4x1.5V AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTEN (um-4) batterij |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| Tweelingrockwell | Regelmatig Rockwell & de Oppervlakkige hardheid van Rockwell |
| Totale testkracht | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Schalen | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Tesingslading | De testkracht wordt verstrekt door ladingscel en de gesloten eenheid van de lijncontrole |