| Materiaal | Metal |
|---|---|
| kleur | Zilver |
| Staal en uit gegoten staal | 90~646HB |
| Effectenergie | 90mJ |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Hard plastiek |
| Het geheugen | 600 groepengegevens |
| Effectapparaat | 7 facultatieve types |
| Batterij | Rechargable Li-Ion batterij |
| Hardheidsschaal | HS, HV, HB |
|---|---|
| Waaier | 0~100HBa, Bedrag aan 25~150HBW |
| Sleutelwoorden | Draagbaar Hardheidsmeetapparaat voor Aluminium |
| Resolutie | 0.1HBa |
| Maximumgreep | inbegrepen |
| Effectapparaat | Type DL |
|---|---|
| tonen | 2,4 duimips vertoning |
| Hardheidsschaal | HS, HV, HB, HL, HRA |
| Het meten van richting | 360°, 0°~360°, Universele 360 graad |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Hardheidsschaal | HS, HV, HB |
|---|---|
| Waaier | 0~100HBa, Bedrag aan 25~150HBW |
| Sleutelwoorden | Draagbaar Hardheidsmeetapparaat voor Aluminium |
| Resolutie | 0.1HBa |
| Maximumgreep | inbegrepen |
| Garantie | 12 Maanden |
|---|---|
| sleutelwoorden | metalen hardheidsmeter |
| Meetbereik | HS (32 tot 100), (80-1042) HV, HB (19 tot 655) |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Indenter aan muurafstand | 200mm |
|---|---|
| Testmaximum heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Meetapparaatgrootte | 560*260*800mm |
| Hardheidsschaal | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatisch |
| Materiaal | Rubber, koper |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Schakelaar | LEMO en speld 3 |
| Gewicht | 300g |
| Lengte | 1.5m |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Normen | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Gemiddelde | Met gemiddelde bereken functie |
| PIEK | De piekfunctie van de waardestorting |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Normen | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Gemiddelde | Met gemiddelde bereken functie |
| PIEK | De piekfunctie van de waardestorting |