| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Het meten van waaier | 15.9-650HBW (ASTM E10) |
| De kracht van de Brinelltest | 5 Kgf、 6,25 Kgf、 10 Kgf、 15,625 Kgf、 25 Kgf、 30 Kgf、 31.25Kgf 62.5Kgf、 187.5Kgf |
| De schalen van de Brinellhardheid | HBW2.5/6.25、 HBW2.5/15.625、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW1/5、 HBW1/10、 HBW1/30 |
| De verhouding van de hardheidsresolutie | 0.1HBW |
| Maximum Hoogte van Specimen | 400mm |
|---|---|
| Normen | GB7407 JJG884 |
| Testkracht | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Inleidende Testende kracht | 10kgf (98.07n) |
| Maat | 520*240*700mm |
| Materiaal | Metal |
|---|---|
| kleur | Zilver |
| Staal en uit gegoten staal | 38.4~99.6HRB |
| Effectenergie | 11mJ |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | Metal |
|---|---|
| kleur | Zilver |
| Staal en uit gegoten staal | 90~646HB |
| Effectenergie | 90mJ |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Het meten van richting | 360° |
|---|---|
| Hardheidsschaal | HL、- HB、 HRB、 HRC、 HRA、 HV、 HS |
| Weergave | Segment LCD |
| Gegevensgeheugen | max. 100 groepen ((in verhouding tot inslagtijden 32 ̊1) |
| Werkspanning | 3V ((2 AA-grootte alkalische batterij) |
| Materiaal | Rockwell-hardheid voor metaal en kunststof |
|---|---|
| Krachtschakelaar | De automatische schakelaar van de testkracht |
| standaard | ISO 6508-2, ASTM E18, EN ISO6508-2, GB/T230.2 VAN BS. |
| De lading blijft stilstaan duur | 2~50s, kan worden geplaatst |
| gegevensstatistieken | Avg., Max., Min., S, beschikbaar R |
| Eerste testkracht | 10kgf |
|---|---|
| Totale testkracht | 60 kgf, 100 kgf, 150 kgf |
| Test bereik | 20~88 HRA, 20~100 HRB en 20~70 HRC |
| Resolutie testen | 0.1 uur |
| Indicatorfout | voldoen aan de normen ISO6508, ASTM E110 en ASTM E18 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Principe | Ultrasoon |
| Norm | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Kaliberbepaling | Slefkaliberbepaling |
| Geheugen | Om 1000 groepen het meten van gegevens en 20 groepen kaliberbepalingsgegevens te redden |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Staal en uit gegoten staal | 59.1~85.8 |
| Effectenergie | 11mJ |
| Naam | Effectapparaat D |