| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| standaard | ISO6506 ASTM E-10 |
|---|---|
| Statistiekenwaarden | Maximum, Min, zijn Avg, R en S beschikbaar |
| Convertibel | HRC, HRB, HRA, HV, ΣB |
| testrapport | gecreeerd in Microsoft Excel kan het formaat, zijn uitgeeft, kopieert, drukt zoals u zal |
| De lading blijft stilstaan duur | 2s~99s, kan worden geplaatst en worden opgeslagen |
| Testende waaier | 8~650HBW |
|---|---|
| Maximum, Hoogte van speciment | 225mm |
| Vergroting van de microscoop | 20X |
| Voeding en Voltage | AC220V/50-60Hz |
| Principe | Elektronische brinell |
| Het digitale Scherm | scherm van de aanraking |
|---|---|
| geavanceerde technologie | Gesloten lijntechnologie en de technologie van de verplaatsingssensor |
| Één Zeer belangrijke Verrichting | Geen dood gewicht, geen behoefte van installatie en opleiding |
| 30 schalen | Test Rockwell, Oppervlakkig Rockwell 30 schalen |
| software | Krachtige gegevens - verwerkingssoftware |
| Brinellschaal | HBW2.5/31.25 HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/62.5 |
|---|---|
| Rockwell-schaal | HRA HRB HRC HRD HRE HRF HRG HRK HRH |
| Vickersschaal | HV30 HV100 |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Testparameter | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf en 62.5kgf |
|---|---|
| Diameter van Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Het meten van Waaier | 3.18HBW~658HBW |
| software | Softwareupdate vrij |
| omzetting | Zet testresultaat in andere schalen, zoals HRC, HRB, HRA, HV, σb om |
| Systeem | Innovatieve closed-loop technologie |
|---|---|
| Normen | ASTM E-10 ISO6506 |
| tonen | LCD |
| Maximum meetbare hoogte | 230 mm |
| Maximum meetbare diepte | 140 mm |
| kleur | witte |
|---|---|
| Ben in overeenstemming met | ISO6506, ASTM E-10 |
| CCD | Gescheiden CCD-Camera |
| Het meten van Waaier | 3.18HBW~658HBW |
| Nauwkeurigheid van inspringing het meten | ±0.5% |