| De grootte van de film | 8 x 10 cm aan 43 cm breed |
|---|---|
| De lopende tijd | 7 minuten aan 23 minuten |
| Inhamsnelheid | 322~92 mm/min |
| Volume (snak * breedte * hoogte) | 100 x 70 x 64 cm (met inbegrip van stent 106 cm) |
| Gewicht | 85 kg (tank zonder vloeistof) 115 kg (dat met water wordt gevuld) |
| output | 30-160KV |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 1.0x1.0 |
| Maximum penetratie | 18mm |
| Materiaal | Staal |
| output | 100-200Kv |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 1.5x1.5 |
| Maximum penetratie | 30 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Type | LEMO BNC, MICRODOT, SUBVIS |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Delicaat gewin | van 0dB tot 48dB in stappen van 0,5dB |
|---|---|
| Frequentie | 2 onafhankelijk-verkiesbare frequenties |
| Kanaal | onafhankelijk kanaal 2 |
| Batterij | Laag stroomverbruik, continue werktijd tot meer dan 10 uur |
| Productnaam | Wervelstroomdetector |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Opsporingskanaal | 1-4 (scalable zoals nodig) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz ~ 12 Regelbare Mhz, onophoudelijk, 2-4 Onafhankelijke Verkiesbare Frequentie, Veelvoudige het |
| Regelbare Opsporingswaaier | De maximummeting: 10 ~ 10000, Stap 1 |
| Aanwinstenwaaier | onophoudelijk Regelbare 0.0dB ~ 99.0dB, Stap: 0.1dB |
| Gemist tarief | ≤ 0%, Fout-positieftarief (verkeerd als Gekwalificeerd Niet-overeenkomend Product wordt beoordeeld) |
| output | 170-320KV |
|---|---|
| Input | 3.2kw |
| Nadrukvlek | 2.5x2.5 |
| Maximum penetratie | 55 MM |
| Materiaal | Staal |
| legeringselementen | Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Relatieve vochtigheid, Pd, Ag, CD, Sn, Sb, HF, Ta |
|---|---|
| Opwindingsbron | 50KV/200μA de maximum de pijpstroom van de pijpdruk kan vrij worden aangepast, Ag doel (norm), Au, W |
| Detector | VERHOGINGS Si-Speld detector |
| tonen | Industrieel weerstand biedend touch screen met het schermgrootte van 4,3“ |
| Gegevens - verwerking | 32GB geheugen, USB, Bluetooth, WIFI, of gehouden van aan Internet; het instrument kan ver worden gev |