| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Materiaal | Koper |
| De waaier van de draadkabel | 1450mm |
| De Frequentie van de impulsherhaling | nauwkeurige 10-2000Hz, pas uit aan, hoge snelheidsaftasten, geen juffrouw |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 0-10000 mm, bij staalsnelheid |
| Correcte snelheid | 100~20000m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Gevoeligheid | 120 maximum dB in verkiesbare resolutie 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 dB |
| naam | magnetische deeltje het testen machine |
|---|---|
| Magnetisering | cirkelmagnetisering en longitudinale magnetisering |
| demagnetization | inbegrepen functie |
| Gastheergrootte | 360 (breedte) ×550 (hoogte) ×650 (diepte) mm; (exclusief stuur) |
| Gewicht | 130kgs |
| Naam van het product | magnetische deeltje het testen machine |
|---|---|
| Magnetisering | Cirkel, Longitudinale, en Resulterende Magnetisering |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Opsporingskanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiegebied | 10 Herz-10 regelbare Mhz, onophoudelijk, gelijktijdige opsporing tot 2, kunnen zijn het beperkte men |
| Inspectie en het merken van nauwkeurigheid | ≤ ± 50mm |
| Aanwinstenwaaier | 0,0 ~ 99,0 onophoudelijk regelbaar dB, stap: 0,1 |
| Gemist tarief | ≤ 0%, vergissingtarief (verkeerd gekwalificeerde producten om niet-overeenkomende producten te bepal |
| Opsporingskanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiegebied | 10 Herz-10 regelbare Mhz, onophoudelijk, gelijktijdige opsporing tot 2, kunnen zijn het beperkte men |
| Inspectie en het merken van nauwkeurigheid | ≤ ± 50mm |
| Aanwinstenwaaier | 0,0 ~ 99,0 onophoudelijk regelbaar dB, stap: 0,1 |
| Gemist tarief | ≤ 0%, vergissingtarief (verkeerd gekwalificeerde producten om niet-overeenkomende producten te bepal |
| Macht | Elektronisch |
|---|---|
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 Jaar |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Voeding | AC 220V en gelijkstroom-batterij |
| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Luchtvochtigheid | 20%~95%RH |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Gebruik | NDT het Testen |
| Naam van het product | De intelligente digitale multidetector van de frequentiewervelstroom |
| Voeding | AC 220V/110V 50/60Hz |
| Toepassing | Auto, luchtvaartdelen, geautomatiseerde testende lijn aanpassing, laboratoriumonderzoek, enz. die te |