| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 50 C |
| Relatieve vochtigheid | <80> |
| De stijging van de het werktemperatuur | <18 C=""> |
| AC minimummacht die macht hijsen | >4.5kg (44N) |
| Werktemperatuur | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 50 °C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | < 80% niet-condensatie |
| Verhoging van de werktemperatuur | < 18 C |
| Tijdelijk ladingstarief | >50% |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | LED |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Bereik van de detector | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 0.6KV~35KV |
| Afbeelding | LCD-display |
| gewicht | 2.2 kg |
| Grootte | 220x130x88 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Type | LEMO BNC, MICRODOT, SUBVIS |
| calbe type | RG174 |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | de industriële test van het metaalgebrek |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| output | 60-160KV |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 0.8x0.8 |
| Maximum penetratie | 18mm |
| Materiaal | Staal |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |