| kleur | witte |
|---|---|
| Testende waaier | (8~650) HBW |
| Maximum Hoogte van speciment | 225mm |
| Voeding en Voltage | AC220/100V/50-60Hz |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Normen | Het pleister architecturale en mechanische eigenschappen van GB/van T 17669.3-1999 van de normen van |
|---|---|
| hoge precisie | 0.2 Microns |
| Belasting nauwkeurigheid | 0.2% |
| Hardheidsresolutie | 0.01 N/mm2 |
| Het meten van Waaier | 1-6000 |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Testende waaier | (8~650) HBW |
| kleur | witte |
| tonen | LCD |
| Gewicht | 160kg (Brutogewicht) 130kg (Netto Gewicht) |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |