| kleur | Black |
|---|---|
| Principe | Ultrasoon en dynamisch |
| standaard | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Kaliberbepaling | Slefkaliberbepaling |
| Het geheugen | 1000 datas |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Het digitale Scherm | scherm van de aanraking |
|---|---|
| geavanceerde technologie | Gesloten lijntechnologie en de technologie van de verplaatsingssensor |
| Één Zeer belangrijke Verrichting | Geen dood gewicht, geen behoefte van installatie en opleiding |
| 30 schalen | Test Rockwell, Oppervlakkig Rockwell 30 schalen |
| software | Krachtige gegevens - verwerkingssoftware |
| Maximum scherpe sectie | Φ126mm |
|---|---|
| Malend Wiel | 350*2.5*32mm |
| Ingangsspanning | 380V, 50Hz |
| Motormacht | 4Kw |
| Gewicht | 145kg |
| Aanvankelijke Testkracht | 98.07N (10kg) allowance±2.0% |
|---|---|
| Totale testkracht | 98.07N (10kg) (187.5kg) toelage ~1839N: ±1.0% |
| De kracht van de Brinelltest | 31.25kgf (306.5N)、 62.5kgf (612.9N)、 187.5kgf (1839N) |
| Brinellschaal | HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW5/62.5 |
| Diamantindenter Specificaties | Indenter、 van diamantrockwell Indenter van Diamantvickers |
| Test maximumhoogte | 160mm |
|---|---|
| Indenter aan muurafstand | 135 mm |
| Vormgrootte | 250×550×650mm |
| De tijd van de krachtduur | (5-60) s |
| De toepassingsmethode van de testkracht | Automatische |
| Verpakking Details | in doos |
|---|---|
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 500 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | HUATEC |
| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| Tweelingrockwell | Regelmatig Rockwell & de Oppervlakkige hardheid van Rockwell |
| Totale testkracht | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Schalen | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Normen volgens | ISO 6508-2, ASTM E18 |
| kleur | witte |
|---|---|
| Ben in overeenstemming met | GB/T 4340.2, GB/T 231.2, ISO6506-2, ISO6507-2, ASTM E92 EN ASTM E10 |
| Het meten van Waaier | 8-650HBW, 10-3000HV |
| Max. hoogte van teststuk | 130 mm |
| Dimensies | 438 x 382 x 708mm |
| Het digitale Scherm | scherm van de aanraking |
|---|---|
| geavanceerde technologie | Het autotorentje, specimenatuto heft, inkepings autopers op |
| Beeld van inkeping | zal automatisch worden geconcentreerd |
| Brinellschaal | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/125 HBW5/750 HBW10/100、 |
| Maximum Hoogte van Specimen | 200mm (Toegevoegd hoogtetype: 400mm voor speciaal het maken) |