| Het oplossen van Macht | 600DPI |
|---|---|
| Gammaresolutie | 12bit |
| Druksnelheid | 14*17≧60pics-8*10≧80pics |
| Vormgrootte | 53*47*55cm |
| Filminput | Elk van de 2 cassettevakjes kan 100 bladen van film en druk twee gelijktijdig houden specificaties. |
| De grootte van de film | 5 x 10 cm aan 35 cm breed |
|---|---|
| Runtime | 6 minuten -15 minuten (regelbaar toestel 10) |
| De filmsnelheid | 90 mm/min (de lopende tijd is 6 minuten). |
| macht | 220~240V6A 50 of 60Hz |
| Deel | (snak * breedte * hoog) 82 x 52 x 42 mm |
| Document snelheid | 660 mm/min |
|---|---|
| Het spoelen proces | Ontwikkeling, het bevestigen/stabiliteit die 1, stal 2 drogen |
| Het ontwikkelen van tijd regelbare waaier | 30-60 tweede standaardproces 45 seconden |
| Temperatuur regelbare waaier van vloeibare geneeskunde | 20-40℃ (±0.1℃) |
| Regelbare waaier van het drogen temperatuur | 40-75℃ |
| De lopende tijd | 4,5 tot 14 minuten |
|---|---|
| spaandersnelheid | 100~33 mm/min |
| Ontwikkelingstijd | 60-180 die seconden (90 seconden worden geadviseerd) |
| wasvolume | 350*430mm 20 bladen/uur; 80*300mm 80 bladen/uur (P14A) |
| Watertemperatuur | 5~30 graad |
| Type van film | X optische film |
|---|---|
| Filmspecificatie | Minimum 4 x 10 cm aan 35 cm breed |
| Tabletten | 160 stukken/uren voor alle tandfilms |
| het ontwikkelen van temperatuur | 28-37 C |
| Het drogen temperatuur | 20-70 Celsius |
| Materiaal | Staal, Koper, S/S, Nikkel, Ti, Aluminium |
|---|---|
| Lengte | 25mm of 50mm |
| standaard | DIN ASTM, JIS |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Materiaal | Staal, Koper, S/S, Nikkel, Ti, Aluminium |
|---|---|
| Lengte | 25mm of 50mm |
| standaard | DIN ASTM, JIS |
| naam | draadpenetrameter |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Materiaal | Staal, Koper, S/S, Nikkel, Ti, Aluminium |
|---|---|
| Lengte | 25mm of 50mm |
| standaard | DIN ASTM, JIS |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Gebruik | Industriële x ray het testen machine |
|---|---|
| Naam van het product | Tegenbuis |
| spanning | 600v |
| Toepassing | Het industriële Röntgenstraal Testen |
| Garantie | 12 Maanden |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |