| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Werkende Frequentie | 60KHz voor de norm van de luchtvaartindustrie, 500KHz voor het ontdekken van bladmetaal |
| Het vertoningsscherm | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| L*B*H | 220*95*55 mm |
| Gewicht | 500g |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| Metingstechnologie | Wervelstroom |
|---|---|
| Het meten van Waaier | Weerstandsvermogen: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•m, Geleidingsvermogen: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, Weerst |
| Vertoning | Het vloeibare kristal grote scherm, ontworpen achter-licht |
| Grootte | 285 (W) *158 (H) *120 (D) MM |
| Gewicht | Gastheer: 2.2kg draagbare metende inrichting: 1kg |
| De lopende tijd | 6-15min. (Regelbaar 10-toestel) |
|---|---|
| Inhamsnelheid | 90 mm/min (6 minuten wanneer lopende tijd) |
| Ontwikkelingstijd | 90-210 seconde |
| Watertemperatuur | 5~30 graden |
| Grootte van film | Min.5x10cm tot 35cm breedte |
| Filmgrootte | 80×300mm, 80×360mm, 354×430mm |
|---|---|
| Ontwikkelingstijd | 1-6 minuten (plaatsende waaier) |
| Tankvolume | ontwikkelt 7,5 gallons, die 7,5 gallons bevestigen, die 13 gallons wassen |
| Wasvermogen | 80×360mm de film kan 260 bladen per uur ontwikkelen (ontwikkelingstijd: 2 minuten) |
| Ontwikkelingstemperatuur | kan van 20 tot 40 graden worden aangepast |
| Materiaal | Staal, Koper, S/S, Nikkel, Ti, Aluminium |
|---|---|
| Lengte | 25mm of 50mm |
| Norm | DIN ASTM, JIS-EN 462-1, EN 462-2, ASME E1025 |
| Macht | Elektronisch |
| Gebruik | Industriële x ray het testen machine |
| Macht | Elektronisch |
|---|---|
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 Jaar |
| Norm | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Macht | Elektronisch |
| Gebruik | Auto het Testen Machine |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | Bouwnijverheid |