| Norm | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Functie | paticle distributieanalyse |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | De distributieclassificatie van de deeltjesgrootte |
| Gebruik | Magnetische het Testen Detector |
| kleur | Black |
|---|---|
| Ultraviolette verlichting | >6000u w cm ² |
| Voeding | AC100~240V 50/60Hz |
| Batterijvoltage | 3.7V |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| kleur | witte |
| reeks | 1lx-200klx |
| Verpakking Details | standaard kartonnen doos |
| Levertijd | 3 werkdagen |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
|---|---|
| Naam van het product | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| AC juk | 110V |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | gesmede producten of de lassenindustrie |
| Garantie | 12 maanden, 1 Jaar |
| AC juk | met gelijkstroom aan AC omschakelaarsbatterij |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | Leiden |
| Macht | Elektronisch |
| gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | UVlamp |
| Macht | Elektronische 220-240V |
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Productnaam | DGT MT-1A Digitale Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |