| Materiaal | koolstofstaal, roestvrij staal, duplexroestvrij staal 2205, aluminium 7075, knoestig gietijzer |
|---|---|
| Norm | ASTM E2491-13 |
| Kaliberbepalingscertificaat | Inbegrepen |
| Geval | inbegrepen |
| OEM | ja |
| Detectie kanaal | 1-4 (afhankelijk van de modelconfiguratie) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 Hz - 10 MHz, stapgrootte: 1 / 5 / 10 |
| Krijg bereik | Hardware Gain: 0-40 dB, min stap 0.1 dB, software Gain: 0-99 dB, min stap 0.1 dB |
| P Groot scherm | 10,4-inch kleuren-LCD |
| Frequentie nummer | dubbel |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Materiaal | DT4A elektromagnetische puur ijzeren plaat |
|---|---|
| Kleur | Metalen oppervlak presenteert helder zilver, geen roest, geen krassen, geen corrosie enzovoort |
| Vlakheid | Plaats het teststuk op een kaal bord, parallel volledig. Geen rimpel. Geen burts. De ruwheid van het |
| Fout diepte | Variabele dieptefouten van 20%, 30% en 40% van de Shim-dikte |
| dikte proefstuk cx4-230 | 0.002inch |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Schermweergave | Strookgrafiek in real time, impedantievliegtuig, de Vertoning van het buisblad |
| Stroomvoorziening | 100-240V 50/60Hz |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
|---|---|
| Productnaam | Eddy Current Testing Equipment |
| Het schermvertoning | Strookgrafiek in real time, impedantievliegtuig, de Vertoning van het buisblad |
| Frequentie | 2 frequenties per Kanaal met 64Hz-5MHz voor ECT, 5Hz-5KHz voor RFT |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Ndt het Magnetische Deeltje Testen |
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Alarmoutput | Één Output van het Hardwarealarm met Triodeoc Poort |
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
| Machinegewicht | 2.0kg |
|---|---|
| Sondetype | Verschil, Absoluut, DP, die Rol, Potlood, vlakte, sector, Serie Enz. omringen |
| Werkende temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |