| In de lengte magnetische ampère-draai | Ononderbroken AC 0-12000AT, 2)djustable (de positiecontrole van de stroomuitvalfase) |
|---|---|
| Demagnetization | rest magnetische minder dan 0.3mT |
| Afstand van elektrode | 4)regelbare 0400mm |
| Klemmanier | 5)pedaal |
| Werkende Manier | 6)hand |
| Naam van het product | hardheidsmeter |
|---|---|
| Hardheidsschaal | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standaardeffectapparaat | Effectapparaat van Type D |
| Gegevensgeheugen | 500 groepenmax. (met betrekking tot effecttijden 32~1) |
| Het grote Scherm | puntmatrijs LCD, 128*64-punten |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
|---|---|
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Saldo | Snel Digitaal/analoog Elektronisch Saldo |
| Machinegrootte | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Aanwinstenverhouding (Y | 0.1-10 |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Lamp | Witte lamp |
| Macht | 220V-240V |
| Toepassing | maakt magnetische deeltjesinspectie op de oppervlakte en het dichtbijgelegen oppervlaktetekort |
| Garantie | 12 maanden |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
|---|---|
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| Werkende Temperatuur | -20℃ aan 55℃ |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| Kanaal | 2 kanalen |
| Fase | 0-359 in 0.1steps |
|---|---|
| Het Niveau van het aandrijvingsvoltage | 1-8 niveaus |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| Normen | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 Enz. |
| Efficiënt weergavegebied van detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Pixelmatrijs | 1280×1024 |
| Ray-energie (statische KV waarde) | 40~300kv |
| Ontvangen straalenergyion | 320kV |
| Ononderbroken Werktijden | meer dan 10 uren |
| Fluorescent magnetisch poeder | 2-3 g/L, geurloze kerosine |
|---|---|
| defoaming agent | 0.5 - 1 gram/liter |
| Verspreider | 0,2%, controleren het gewicht van de vloeistof |
| Roestinhibitor | 0,5%, controleren het gewicht van vloeistof |
| Overblijvende magnetismemethode | I=20D ~ 40D |
| output | 30-100KV |
|---|---|
| Input | 1.2kw |
| Nadrukvlek | 0.8x0.8 |
| Maximum penetratie | 8 mm |
| Materiaal | Staal |
| Pijpwaaier | Φ400-Φ1100mm |
|---|---|
| Pijpvoltage | 100-250KV |
| Controlemechanisme | Plc |
| Pnetration | 40mm |
| Buis | Ceramische buis |