| Pijpwaaier OD | 4001100mm |
|---|---|
| Pijpvoltage | 150-250 kv |
| Controlemechanisme | PLC |
| Schoonmakende pijp optimale het beklimmen helling | 12° |
| Controlemechanismetype | Het magnetische plaatsen |
| kleur | geel |
|---|---|
| Ultraviolette verlichting | 5000uW/cm2 |
| Voeding | AC100~240V 50/60Hz |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Frequentiegebied | 0.5MHz aan 10MHz |
|---|---|
| Contactomvormer | diverse elementengrootte |
| Beschermde gezichtsomvormer | met film of schoenen |
| kristal | Dubbel element of enig element |
| Materiaal | Plastiek, Aluminium, Zinklegering |
| Ter plaatse | Draagbare digitale weergaveinspectie ter plaatse |
|---|---|
| A/D omzetting | hoog dynamisch bereik met 16 bits |
| Resolutie | 120μm pixel, hoge resolutie 4.0lp/mm |
| Beeldvenster | 25cmX30cm |
| Scintillator | CsI: Ti of GOS |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| merk | HUATEC |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Werktemperatuur | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 50 °C |
| Relatieve vochtigheid | < 80% niet-condensatie |
| Verhoging van de werktemperatuur | < 18 C |
| Minimum AC-kracht hefvermogen | > 4,5 kg (44N) |
| output | 100-200Kv |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 1.5x1.5 |
| Maximum penetratie | 29mm |
| Materiaal | Staal |
| output | 100-250kv |
|---|---|
| Input | 1.5Kw |
| Nadrukvlek | 2.0x2.0 |
| Maximum penetratie | 40 mm |
| Materiaal | Staal |
| output | 200-350Kv |
|---|---|
| Input | 3.5KW |
| Nadrukvlek | 2.5x2.5 |
| Maximum penetratie | 55 MM |
| Materiaal | Staal |
| output | 150-300KV |
|---|---|
| Input | 2.5KW |
| Nadrukvlek | 1.5x1.5 |
| Maximum penetratie | 50mm |
| Materiaal | Staal |