| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| reeks | 01000mm |
|---|---|
| Aanwinst | 0-130dB |
| Aangeboden kromme | HET AFTASTEN、 AWS VAN DAC、 AVG、 TCG、 B |
| Bescherming | IP65, water/oliebewijs, stofbewijs |
| Frequentiebereik | 0.5-20MHz |
| Materiaal | Piezoelectric Keramiek |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Naam | magnetisch deeltje het testen materiaal |
|---|---|
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Materiaal | koolstofstaal, roestvrij staal, duplexroestvrij staal 2205, aluminium 7075 |
|---|---|
| Dikte | 20/25mm |
| Gatendiameter | 1.5mm |
| Kaliberbepalingscertificaat | Inbegrepen |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING | Inbegrepen |
| Normen | JB/T 10658 en EN1711 |
|---|---|
| Batterij | de batterijen van het lithiumpolymeer, de ononderbroken werktijd van 5.5hours |
| Frequentiebereik | van 64Hz aan regelbaar 5MHz, |
| Aanwinstenwaaier | 0~90 regelbaar dB, in stap van 0.5 dB |
| Faseomwenteling | 0~360, regelbaar in stap van 1 |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Principe | elektromagnetische inductie |
|---|---|
| Weergavemodus | Twee weergavemodussen (SAVE en VRIJ): enige testende waarde of ononderbroken testende waarde |
| Vertoningseenheden | Twee eenheden tonen: Fe% (ferrietinhoud) en F-N (WRC-aantal, hoeveelheid ferriet) |
| Statistiekenfunctie | gemiddelde waarde, Maximum waarde, Min waarde, standaarddeviatiewaarde. |
| Macht weg | Automacht van functie |
| kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | Ultrasone Fout Detector |
| Aanwinst | 110dB |
| Het werk frequentie | (0.5-15) Mhz |