| Productnaam | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Materiaal | Koper |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Garantie | 12 Maanden |
| Luchtvochtigheid | 20%~95%RH |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Garantie | 12 Maanden |
| Luchtvochtigheid | 20%~95%RH |
| De Frequentie van de impulsherhaling | 10-2000Hz |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 0-10000 mm, bij staalsnelheid |
| Correcte snelheid | 100~20000m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Gevoeligheid | 120 maximum dB in verkiesbare resolutie 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 dB |
| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Materiaal | Koper |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| VERTONING | 11-duim 800X600 TFT kleurenvertoning |
|---|---|
| Geheugen | Ingebouwd: de FLITS van 16G RAM+4GB; Maximum SD-geheugenkaart (aan 32G); Extern: USB-station |
| Dossier & Ingangsbeheersysteem | Het flexibele Overbruggen tussen het plaatsen (Brandpuntswet & Model), Kaliberbepaling en Inspectie |
| Modulaire Configuratie | L-aftasten, s-Aftasten, l-c-Aftasten, s-c-Aftasten, uiteinde-Las, Trapas, Pijpleiding, TOFD, (Conven |
| DDF | Het dynamische Diepte Concentreren zich (DDF) |
| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Garantie | 12 Maanden |
| Luchtvochtigheid | 20%~95%RH |
| macht | Elektronische |
|---|---|
| Gebruik | magnetisch het testen materiaal |
| Naam van het product | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |
| Toepassing | bouwnijverheid |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| productnaam | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Materiaal | Koper |
| De waaier van de draadkabel | 1400mm |