| frequentie | 0,2 – 20 Mhz |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 0 - 10000 mm |
| Correcte Snelheid | 100 – 20000 m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Aanwinstenaanpassing | (0-110) dB, Stap: definieerbare 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, gebruiker (0-24), en gesloten |
| Frequentie | 0,2 – 20 Mhz |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 0 - 10000 mm |
| Correcte Snelheid | 100 – 20000 m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Aanwinstenaanpassing | (0-110) dB, Stap: definieerbare 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, gebruiker (0-24), en gesloten |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 7 duimtft, 800*480-resolutie |
|---|---|
| Verrichtingswijze | Roterende knoop, Touch screen |
| Batterij | lithium ionenbatterij |
| Werktijden | ≥8 uren |
| SD-geheugenkaart | PSD-kaart (16G) |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Ruwe gebied en industriële omgevingen | -10℃ aan 60 ℃ |
|---|---|
| Batterijwerktijden | Uitgebreide levensduur batterij aan 12 uren onder echte beproevingsomstandigheden |
| Het scherm | Het snelle en heldere kleurenscherm |
| Vierkante Pulser Golf | Optie |
| Autocorrectie | Gebogen oppervlaktecorrectie |
| magneet | Permanent |
|---|---|
| Het opheffen Macht | meer dan 12kgs |
| Magnetische elektrodenafstand | 50200mm ononderbroken regelbaar |
| overzichtsgrootte | 175mmX160mmX45mm |
| Gewicht | 1.5kg |
| VERTONING | 11-duim 800X600 TFT kleurenvertoning |
|---|---|
| Geheugen | Ingebouwd: de FLITS van 16G RAM+4GB; Maximum SD-geheugenkaart (aan 32G); Extern: USB-station |
| Dossier & Ingangsbeheersysteem | Het flexibele Overbruggen tussen het plaatsen (Brandpuntswet & Model), Kaliberbepaling en Inspectie |
| Modulaire Configuratie | L-aftasten, s-Aftasten, l-c-Aftasten, s-c-Aftasten, uiteinde-Las, Trapas, Pijpleiding, TOFD, (Conven |
| DDF | Het dynamische Diepte Concentreren zich (DDF) |
| Naam | magnetisch deeltje het testen materiaal |
|---|---|
| Magnetisch machtssysteem | Perifeer: 0-500A, Verticaal: 0-1000A |
| Controlesysteem | Intelligente closed-loop controle |
| Het verrichtingsscherm | Touch screen |
| machtsschakelaar | AC380V±10% 50HZ 40KVA (onmiddellijke 5S), vijf-draad systeem in drie stadia |
| AC magnetiserende stroom | Perifere 0-500A onophoudelijk regelbaar, met macht-van fasecontrole Verticaal 0--1000A (1000A*6T=6 |
|---|---|
| Controlemethode | voorselectie en automatische compensatie |
| Compensatievernieuwingsfrequentie | 0.02S/time |
| Slag | 0200mm |
| Rol binnendiameter | 100mm |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |