| Materiaal | Aluminiumlegering en ABS |
|---|---|
| Voldoen aan de normen | ASTM E3022 |
| Uv-B inhoud | nul |
| Batterijtype | 18650 6pcs, snelle batterijvervanging |
| Temperatuurstijging van buitenoppervlak onder ononderbroken verrichting | < 8K=""> |
| Output | 80~160 kv ±1kv |
|---|---|
| Focus spot | 3.0mm |
| Max penetration | 22mm |
| Material | Steel |
| Radiation angle | 40° |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Werktemperatuur | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 50 °C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | < 80% niet-condensatie |
| Verhoging van de werktemperatuur | < 18 C |
| Minimum AC-kracht hefvermogen | > 4,5 kg (44N) |
| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Het scherm | TFT LCD met het aanrakingsscherm |
|---|---|
| Scanmodus | Het steun a-Aftasten, B-aftasten, c-aftasten, het aftasten van D, TOFD-weergave, leidde golvenweerga |
| Het geheugen | Grote de opslag van capaciteitsgegevens en de overdrachtmogelijkheden van het netwerkdossier |
| Snelheidswaaier | 300~20000m/s |
| Gewicht | 2.41kg (met inbegrip van de batterij) |
| uitgang | 120-300KV |
|---|---|
| Focuspunt | 3.0 mm |
| Maximum penetratie | 70 mm |
| Materiaal | Staal |
| Stralingshoek | 40°x40° |
| uitgang | 50-250 kV |
|---|---|
| Focuspunt | 2.5 mm |
| Maximum penetratie | 50 mm |
| Materiaal | Staal |
| Stralingshoek | 40±5° |