| impulsbreedte | 30 NS – 1000 NS |
|---|---|
| Dalingstijd | Minder dan 10 NS |
| Outputimpedantie | Minder dan 10 Ω |
| Impulsvorm | Negatieve vierkante golf |
| Gelijkrichter | De positieve, Negatieve, volledige golf en unrectified |
| kromme | HET AFTASTEN、 AWS VAN DAC、 AVG、 TCG、 B |
|---|---|
| Aanwinst | 0-130dB |
| Kaliberbepaling | De geautomatiseerde kaliberbepaling、 automatiseerde aanwinst |
| Het geheugen | Groot geheugen van 1000 A grafiek |
| Batterij | Li-de batterij, zet werktijd voort tot 12 uren |
| Het scherm | scherm van de aanraking |
|---|---|
| Impulsrand | <10ns> |
| impulsbreedte | 30~1000ns onophoudelijk regelbaar |
| golfvormvertoning | radiogolf, volledige golf, positieve half-wave, negatieve half-wave |
| Weergavewijze | volgens de instrumentenmontages en het de vertoningsb bereik van de aftastenwijze, het bereik van D, |
| vertoning | 11 de vertoning van de duim800x600 TFT kleur |
|---|---|
| Geheugen | Ingebouwd: de FLITS van 16G RAM+4GB; Maximum SD-geheugenkaart (aan 32G); Extern: USB-station |
| Dossier & Ingangsbeheersysteem | Het flexibele Overbruggen tussen het plaatsen (Brandpuntswet & Model), Kaliberbepaling en Inspectie |
| Modulaire Configuratie | L-aftasten, s-Aftasten, l-c-Aftasten, s-c-Aftasten, uiteinde-Las, Trapas, Pijpleiding, TOFD, (Conven |
| DDF | Dynamische Diepte die (DDF) concentreren |
| kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Achtergrondcoördinaat | Rechthoekige Gecoördineerde, Polaire Coördinaat |
|---|---|
| De Afbeelding van het buisblad | De Afbeelding van het buisblad trekt volgens Echte Buislay-out, en het Testende Resultaat is Duideli |
| Impedantieweergavemodus | Punt, Lijn, Auto |
| Batterij | Ingebouwde Lithiumbatterij (14.8V, 5.7AH), lange Werktijden van 10 Uren na Één Keer Last |
| rapport | Automatische Generatie van Rapport in Verschillend Formaat |
| uitgang | 80~200 kv ±1kv |
|---|---|
| Focuspunt | 2.5 mm |
| Maximum penetratie | 40 mm |
| Materiaal | Staal |
| Stralingshoek | 40° |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
|---|---|
| Levertijd | 1-4days |
| Betalingscondities | T / T, Paypal, Western Union |
| Levering vermogen | 500pcs per maand |
| Plaats van herkomst | beijing |
| Materiaal | Aluminiumlegering en ABS |
|---|---|
| Voldoen aan de normen | ASTM E3022 |
| Uv-B inhoud | nul |
| Batterij | Snelle Batterijvervanging |
| Temperatuurstijging van buitenoppervlak onder ononderbroken verrichting | < 8K=""> |
| Output | 130-250KV |
|---|---|
| Input | 2.5kw |
| Nadrukvlek | 1.5*1.5 |
| Maximum penetratie | 40mm |
| Materiaal | Staal |