| Naam van het product | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Verpakking Details | standaard export pakket |
| Levertijd | 1-4days |
| Productnaam | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Garantie | 12 maanden |
| Gebruik | Gebrekopsporing |
| Verticale lineariteitsfout | ≤3 % |
|---|---|
| Verzwakker fout | Elke 12 ±1dB |
| Dynamisch bereik | ≥32 decibel |
| Elektrisch geluidsniveau | ≤10 (frequentieband: 1~5MHz)% |
| Foutdetectie gevoeligheidsmarge | ≥65 (2.5Z20N sonde) dB |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 7 duimtft, 800*480-resolutie |
|---|---|
| Verrichtingswijze | Roterende knoop, Touch screen |
| Batterij | lithium ionenbatterij |
| Werktijden | ≥8 uren |
| SD-geheugenkaart | PSD-kaart (16G) |
| productnaam | WRT-het gebrekdetector van de draadkabel voor ndt het testen |
|---|---|
| Inspectie | Inspectie van mijnbouwkabels, luchtropeways (meestal kabels van stoeltjesliften en gondelliften), ke |
| Toepassing | de interne en externe opsporing van de draadkabel |
| Garantie | 12 maanden |
| Vochtigheid | 20%~95%RH |
| De Frequentie van de impulsherhaling | 30-3000Hz |
|---|---|
| Opsporingswaaier | 0-25000 mm, bij staalsnelheid |
| Correcte snelheid | 100~20000m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Gevoeligheid | 120 maximum dB in verkiesbare resolutie 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 dB |
| De frequentie van de impulsherhaling | 20 Hz tot 2000 Hz |
|---|---|
| Detectiebereik | 0-15000 mm, bij snelheid van staal |
| Geluidssnelheid | 1000 tot 20000 m/s |
| Werkwijzen | Pulse echo, dubbel en doorstroming |
| Dynamisch bereik | Meer dan 40 dB |
| Opsporingswaaier | 0-1000 mm, bij staalsnelheid |
|---|---|
| Correcte Snelheid | 1000~9999m/s |
| Werkmethoden | Impulsecho, dubbel, en door-transmissie |
| Gevoeligheid het Weggaan | ≥50 dB |
| Macht | AC Leidingen 100-240 VAC, 50-60 Herz |
| Aanwinst | 0-100dB, stap 0.1dB |
|---|---|
| Opsporingskanalen | 1、 2、 4、 8、 16, 32 |
| Verrichtingswijze | Enige sondezender en ontvanger, dubbele sondezender en ontvanger |
| Aftastenwijze | Een de Caftasten van、 B、 |
| Surplusgevoeligheid | ≥65dB |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Output | AC 38V 10A |
| Inspectiesnelheid | ≥6 m/min |
| Gewicht ongeveer | 6.5Kg (hoofdeenheid) |
| Productnaam | Draagbare Magnetische Deeltje het Testen Gebrekdetector |